1 Co robię

Jestem dyplomowanym fotografem i grafikiem. W mojej pracy bardzo ważną rolę odgrywają detale, szukam korzystnego światła, odpowiedniej kompozycji, stosownej estetyki. Wszystkie te elementy pozwalają na odkrywanie naturalnego piękna fotografowanych osób. Efektem mojej pracy są zdjęcia oryginalne i niepowtarzalne. Moja fotografia ewoluuje, jednak jedno pozostaje niezmienne – na pierwszym planie stawiam ludzkie emocje. W wykonanych przeze mnie zdjęciach odnajdą Państwo cząstkę mnie: moich uczuć, myśli i artystycznego spojrzenia na świat.

Zajmuję się głównie fotografią mody, fotografią ślubną i okolicznościową, fotografią produktową, a także reportażami z różnego typu wydarzeń. Dodatkowo jest grafikiem kreatywnym – cenię sobie zabawę kolorem i kompozycją. Zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem graficznym na potrzeby reklamy, czyli m.in. projektami logo, wizytówek, ulotek, banerów, katalogów, wzorów na odzież lub pod haft. Przygotowuję również zdjęcia produktowe.

Najczęściej fotografuję na terenie województwa małopolskiego, ale czasem zdarzy mi się wyjechać poza te granice. Uwielbiam kontakt z naturą, dlatego najbardziej cieszą mnie sesje na łonie natury oraz z jej elementami – czyli wszelkiego rodzaju dodatkami pochodzenia naturalnego np. świeżymi kwiatami, w tym wiankami  i bukietami.

2 Jak pracuję

Pierwszym, wyjątkowo istotnym etapem współpracy jest szczera rozmowa dotycząca Państwa oczekiwań i potrzeb  – wszelkie szczegóły są bardzo ważne. Następnie odbywa się realizacja projektu, a wkrótce potem – przekazanie przygotowanych materiałów Państwu. Konkretnie i na temat.

3 Gdzie pracuję

Dzięki specyfice mojego zawodu, nie jestem zamknięta w jednym miejscu, zdarza się, że pracuję zdalnie, dlatego jeśli potrzebują Państwo usług z zakresu grafiki czy fotografii – zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

320
Zadowolonych klientów
32 tyś.
Godzin pracy
2,1 mln
Wykonanych zdjeć
255
Wykonanych projektów